Срочно! З кожної пари простих непоширених речень утворіть складнопідрядні з підрядними наслідковими. Складені речення поширте другорядними членами та запишіть. - Сад зав'яв. Ударив мороз. - Човен помчав. Подужчав вітер. - Пові...

Срочно! З кожної пари простих непоширених речень утворіть складнопідрядні з підрядними наслідковими. Складені речення поширте другорядними членами та запишіть. - Сад зав'яв. Ударив мороз. - Човен помчав. Подужчав вітер. - Повіяло весною. Ліс повеселішав. Зробіть синтаксичний розбір одного із записаного речень.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сад зав'яв. Ударив мороз. - Вранці ударив сильний мороз, так що сад перед будинком зав'яв. - Човен помчав. Подужчав вітер. - Під вечір подужчав вітер, так що наш човен помчав швидше. - Повіяло весною. Ліс повеселішав. Згодом повіяло весною, так що густий ліс повеселішав.