Срочнооо Уявіть, що ви купуєте в шкільному буфеті сік і вам треба уточнити який саме напій ви бажаєте. Утворіть від поданих назв фруктів прикметники для найменування відповідного соку. Сформулюйте речення- прохання можливе в ці...

Срочнооо Уявіть, що ви купуєте в шкільному буфеті сік і вам треба уточнити який саме напій ви бажаєте. Утворіть від поданих назв фруктів прикметники для найменування відповідного соку. Сформулюйте речення- прохання можливе в цій ситуації Вишні, персики, абрикоси, сливи, груші, ананаси, гранати.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Алино Михайлiвно, можна менi вишневого соку? А вы маэте персиковий сiк? Даша, ти який сiк будеш купувати: абрикосовий чи сливовоий? Мiй друг випив грушевий ciк. А сьогоднi в буфетi э ананасовий сiк? Позавчора був гранатовий сiк.