Срочноооо 1)фотоға түсірудің қыр-сырын қосымша әдебиеттерден қарап, әңгімелеп беріңдер 2)Фотоға түсіру туралы білетініңді жазып, термин создері атаңдар

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Казир адпа ар еки минкт сайын он тогызыншы жасалган суреттерден еки есе коп фото жасайды.Суретке тусу бул осы заманнын модасына айналган . Типти адамдар казир не болса соны тусире береди.Казир суретке тксудин ен коп тараган тури-селфи. Селфи деген адамнын озин-ози тусируи. Сол фотоларды инстаграмм желисине кояды.Маган суретке тускен унамайды.