Срочно!!!!сочинение по татарскому языку "башкалам горурлыгым". Не надо из интернета.там нормальных нету.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Минем башкалам - Казан. Бик матур hәм чиста шәhәр. Анда барысы бик күңеле hәм әйбәт кешеләр. Казанда бик күп  истәләкле урыннар бар. Анда бик кызыклы hәм буш вакытны уздырырга була. Казанда саф hава, матур табигат. Казан - минем яраткан шәhәр. Мин бик минем башкаламнәң горурланам!