Стилістичну помилку допущено у реченні ? А . Кандидатуру голови обговорювали на батьківських зборах. Б. У художній літературі можуть уживатися просторіччя і діалектизми. В. У цій статті розповідь про навчання учнів шкіл Киє...
Стилістичну помилку допущено у реченні ? А . Кандидатуру голови обговорювали на батьківських зборах. Б. У художній літературі можуть уживатися просторіччя і діалектизми. В. У цій статті розповідь про навчання учнів шкіл Києва в давнину. Г. Шумлять старезні дуби....
Ответ(ы) на вопрос:
Звичайно,відповідь в),стилістична помилка тут така:читаєш і просто набір слів =)