Студент першого курсу денного вiддлення юридичного факультету киiвського нацiонального унiверситету Віктор звернувся до суду з позовом на батька про стягнення алiментiв на свое утримання, якi той припинив надсилати в зв'язку з ...

Студент першого курсу денного вiддлення юридичного факультету киiвського нацiонального унiверситету Віктор звернувся до суду з позовом на батька про стягнення алiментiв на свое утримання, якi той припинив надсилати в зв'язку з до. сягненням сином повнолiтrя Чи виграе справу Biктор? Вiдповiдь обrрунтуйте. як змiниться ситуацiя, якщо вiктор буде студентом заочно- го вiддiлення й працюватиме на пiдприемствi.Енерготрансо.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Віктор виграє справу тому що батько зобов"язаний платити аліменти навіть якщо син досяг повноліття