Створіть проект для обчислення середнього арифметичного додатніх чисел серед чисел, перше з яких дорівнює 100, а кожне наступне менше від попереднього на задане додатнє число. Будь ласка мовою програмування Lazarus!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
надо подумать...если б учитель обяснил сейчас написал бы а так не надо долго думать