Створити казку "про що розказала золота бджілка" 7-8 речень 2 клас. Допоможіть будь-ласка. Дякую!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Якось гуляючи на галявині ,я побачила золоту бджілку. Вона мені дуже сподобалась. І я побігла за нею. Бджілка довго летіла , але я іі навздогнала. І коли я схаменулася,  Я ПОБАЧИЛА НЕЗНАЙОМЕ МІСЦЕ. я СПИТАЛА БДЖІЛКУ, ДЕ Я ЗНАХОДЖУСЬ. а БДЖІЛКА ВІДПОВІЛА ,ЩО Я ЗНАХОДЖУСЬ У ЦАРСТВІ БДЖІЛ. МИ ЩЕ ДОВГО РОЗМОВЛЯЛИ , А ПОТІМ ВОНА ПРОВЕЛА МЕНЕ ДО ДОМУ. оСЬ ТАКА ВЕСЕЛА ПРОГУЛЯНКА