Сума семи натуральних чисел a,b,c,d,e,f записаних в ряд дорівнює 2017. Будь-які два сусідні числа відрізняються на 1. Яке з цих чисел може дорівнювати 286. а) або а, або g б) або b, або f в) або с,або е г) d д) будь-яке з чисел...

Сума семи натуральних чисел a,b,c,d,e,f записаних в ряд дорівнює 2017. Будь-які два сусідні числа відрізняються на 1. Яке з цих чисел може дорівнювати 286. а) або а, або g б) або b, або f в) або с,або е г) d д) будь-яке з чисел a ,b, c, d, e, f, g
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Відровідь: а) або а, або g
Гость
ти тож пишеш Кенгуру ? якщо да то давай я кину свої відповіді а ти свої і звіримо ..