Сума віку трьох друзів дорівнює 32 рокам. скільки років буде їм разом через 4 роки? правильна відповідь 44 роки! допоможіть із розв'я'занням.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Через 4 роки сума віку трьох друзів збільшиться на 4+4+4=12 Отже сума віку 3 друзів через 4 роки буде  32+12=44
Гость
Каждому другу прибавиться 4 года, тогда общая сумма будет  32+4*3=44