Там ещё два это: 4. Коли навесні прокидаеться кажан? А) коли повернуться до рідної землі птахи.Б) коли весняні ночі статуту теплимиВ) коли з'явиться стільки нічних комах, щоб було йому чим годуватись 5. Що тобі відомо з тексту ...

Там ещё два это: 4. Коли навесні прокидаеться кажан? А) коли повернуться до рідної землі птахи. Б) коли весняні ночі статуту теплими В) коли з'явиться стільки нічних комах, щоб було йому чим годуватись 5. Що тобі відомо з тексту про те, як зимує рак? А) опускається на дно річки і лежить там зі своїм табуном Б) знаходить собі затишну нору і зручно влашвується в ній на зиму В) заривається в мул на дну річки і лежатиме там усю зиму
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В) коли з'явиться стільки нічних комах, щоб було йому чим годуватись Б) знаходить собі затишну нору і зручно влашвується в ній на зиму