Таза ауа - денсаулық кепілі.Составить 5 вопросов по тексту.И найти глаголы (салт, Сабакты)Определить вид глаголов которые там написаныПомогите прошу вас.Мне надо очень срочно

Таза ауа - денсаулық кепілі. Составить 5 вопросов по тексту. И найти глаголы (салт, Сабакты) Определить вид глаголов которые там написаны Помогите прошу вас.Мне надо очень срочно
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
(1)Əр адам тәулігіне қанша ауа жутады?(2)Адамға тыныстау үшін қандай ауа қажет?(3)Таза ауа қайда болады?(4) Ненің маңызы зор? (5)Өсімдік не бөліп шығарады? Глаголы:жутады,табыстау,кажет,болады,сақтауда,жатып,шығарады,отырғызу,жасау,кеңейту,сақтаудың,табылады