ТЕКСТ-МІРКУВАННЯ ЯКІ ФІЛЬМИ ЧИ ТЕЛЕПЕРЕДАЧІ ТИ ЛЮБИШ ДИВИТИСЯ?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
    У вильный час я люблю дывытыся телевизор. Телепередачи е ризни: розважальни,пизнавальни,интелектуальни.      Найбильше зацикавлюе мене передачя ,,Найрозумнишый". По-перше,подобаеться спостеригаты заинтелектуальнымы змаганнямы. По-друге, збагачюю свои знання. По-трете, вчуся у гравцив гидно трыматыся у ризных сытуациях.     Отже, таки передачи надыхають мене статы самостийною, розумной, ерудованою людыною.
Гость
  Я полюбляю дивитися телепередачi про природу та життя тварин i птахiв.В цих передачах розповiдають про рiзнi куточки нашоi Землi,рiзноманiтнi природнi явища.Показують життя та умови iснування живих iстот,як у небi так i у водi.Зараз з*являються все новi вiдкриття,що до знаходження життя на великiй глибинi океану,чи в майже окропi в горячих джерелах.