Текст-опис.зачин,основна частина і кінцівка.10-14речень.дуже треба!!!даю 10 балів

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
                                                Метелик    Одного разу я побачила метелика . Він сидів на пишній квітці.     У нього були яскраві витончені крильця.Вони мали червоно-чорний колір. Прекрасні крильця виблискували на сонці . Метелик граційно пурхав з квітки на квітку .Його гарні вусики рухалися туди-сюди , туди-сюди . Красень метелик мав довге черевце . Він був такий гарний , що хотілося милуватися ним цілий день .    Метелики такі прекрасні ! Їх потрібно берегти.