Текст розповідь на тему:які явища природи тобі довелось спостерігати

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Весна! Я дивлюсь у вікно як зелене листячко на дереві розквітає, але це тривалось не довго надійшли похмурі хмари,почався дощ,загримів грім, і я сховалась під ковдрою і чекала поки вона скінчиться.Через пів години появилось сонце, появилось блакитне небо,заспівали пташки все було так гарно! І я зрозуміла до нас прийшла справжня весна!