Тема: Однорідні означення. МНого БАЛЛОВ В яких словосполученнях є однорідні означення.? Стрімкий швидкий потік Лапатий білий сніг Дзвінкий мамин голос Запашна червона квітка

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
стрімкий, швидкий потік - однорідні означення( предмет характеризується з одного боку, у даному випадку вказується ознака на швидкість)