Тема та ідея до твору Гер переможений І якщо можна будь-ласка сюжет твору (експозиція,зав'язка....)Скоріше дуже треба!)

Тема та ідея до твору Гер переможений І якщо можна будь-ласка сюжет твору (експозиція,зав'язка....) Скоріше дуже треба!)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тема: зображення гуманного ставлення до полонених німців, які відбудовували зруйноване місто (взаємостосунки Фрідріха з дітьми, самотніми жінками).  Ідея: засудження війни, жорстокості; уславлення гуманізму, чуйності, доброти. Основна думка: ненависть, зневажливе ставлення до полонених німців змінюється на доброту, чуйність, співпереживання, бо простий німець — заручник фашизму.  Композиція. Експозиція: полонені німці зводили будинки. Зав’язка: ставлення Фрідріха до українських дітей, жінок-вдів. Кульмінація: хвороба, а потім самогубство Фрідріха. Розв’язка: знайдена в стіні квартири фотокартка з двома дівчатками — згадка про полоненого німця.