Тематичне оцінювання по темам: варіант 1 Закони в житті твоєї сімї . Твої права в трудових відносинах. 1. Вкажіть, що з названого належить до особистих немайнових прав подружжя згідно з Сімейним кодексом України. А Право на ох...

Тематичне оцінювання по темам: варіант 1 Закони в житті твоєї сімї . Твої права в трудових відносинах. 1. Вкажіть, що з названого належить до особистих немайнових прав подружжя згідно з Сімейним кодексом України. А Право на охорону здоров'я. Б Право на материнство та батьківство. В Право на інформацію. Г Право на недоторканність житла. 2. Встановіть, до якого віку особа має правовий статус дитини. А До досягнення нею 12-ти років. Б До досягнення нею 14-ти років. В До досягнення нею 16-ти років. Г До досягнення нею 18-ти років. 3. Визначте, що з названого не належить до видів трудового договору. А Договір про сезонну роботу. Б Договір про сумісництво. В Ліцензійний договір. Г Контракт. 4. Вкажіть, що є зайвим у переліку додаткових умов трудового договору А Умова про випробування. Б Умова про суміщення професій і посад. В Умова про надання житла. Г Ціна договору. 5. Вкажіть вік, з якого особа може ставати до роботи без згоди батьків. А 14 років. В 18 років. Б 16 років. Г 21 рік. 6. Зазначте шлюбний вік для жінки згідно з законодавством України. А 16 років. Б 17 років. В 18 років. Г 19 років. 24. Визначте, до кого/якого органу має звернутися за дозволом 16-річна особа, яка ба¬жає укласти шлюб. А До батьків. В До органу опіки та піклування. Б До суду. Г До органу реєстрації актів цивільного стану. 7. Вкажіть, що з названого належить до спільного майна подружжя. А Коштовності, подаровані в шлюбі одному з подружжя. Б Майно, успадковане одним із подружжя. В Придбана в шлюбі одним із подружжя квартира. Г Гроші на банківському рахунку одного з подружжя, внесені ним до реєстрації шлюбу. 8. Вкажіть, яке стягнення накладається на працівника за порушення ним трудової дисципліни. А Догана. В Позбавлення премії. Б Зауваження. Г Зменшення посадового окладу. 9. Зазначте, що не належить до основних (обов'язкових) умов трудового договору. А Строк дії договору. В Оплата праці. Б Місце роботи. Г Надання житла. 10. Виберіть варіант, що є розв'язком ситуації: Петро К. подав заяву про звільнення за власним бажанням. Однак за два тижні директор заводу повідомив, що не може його звільнити з тієї причини, що на його місце не знайдено іншого працівника. А Петро К. має працювати на заводі доти, доки не буде прийнято на його місце іншу особу. Б Директор заводу повинен звільнити Петра К. у строки, що вказані в його заяві. В Петро К. має самостійно підшукати іншого працівника на своє місце. Г Петро К. має пропрацювати на заводі 14 днів. 11.Дайте визначення поняттям: - Шлюб - ______________________________________________________________ - Трудовий договір _____________________________________________________ 12. Порівняйте поняття: Скорочений і неповний робочий час.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 б 2 г 3 б або г 4 б 5 в 6 в 7 г 8 б 9 г 10 11 шлюб- це добровільний, рівноправний союз між жінкою і чоловіком, спрямований на створення сім'ї. трудовий договір- угода між роботодавцем та робітником,за якого робітник забов"язується виконувати дану роботу,а роботодавець- забезпечувати умовами праці,зарплатнею.