Тести з біології 15. Укажіть правильне розташування шарів на поперечному зрізі ст

Тести з біології 15. Укажіть правильне розташування шарів на поперечному зрізі стебла: а) корок — луб — камбій — деревина — серцевина; б) камбій — корок — луб — серцевина — деревина; в) корок — деревина — камбій — луб — серцевина; г) луб — камбій — корок — серцевина — деревина. 16. Укажіть, як називають залози, які не мають власних проток і виділяють свої секрети в кров: а) залози зовнішньої секреції; б) залози внутрішньої секреції; в)слинні залози; г) потові залози. 17. Укажіть, які тканини не входять до складу кореня: а) покривні; б)механічні; в)провідні; г)фотосинтезуючі. 18. Укажіть, із чого складаються колоніальні організми: а) з однієї клітини; б) різноманітних тканин; в) групи клітин, схожих за будовою та функціями; г) органів і тканин. 19.Укажіть водорості, що належать до колоніальних організмів: а) улотрикс; б)пандорина; в)хлорела; г)ульва. 20.Укажіть, яких тварин називають тришаровими: а) органи й тканини яких розташовані трьома шарами — ниж¬ній, середній і верхній; б) органи й тканини яких утворені із трьох зародкових листків; в) до складу тіла яких входять три типи тканин; г) органи й тканини яких розвиваються з ектодерми к: мезо¬дерми. 21. Укажіть, до якої групи тканин належить кров: а) сполучна; б) епітеліальна; в)м'язова; г) нервова. 22. Укажіть прізвище вченого, який відкрив віруси: а) Роберт Кох; б)Д. І. Івановський; в) І. І. Мечников; г)Луї Пастер. 23. Укажіть, який вірус був відкритий ученими першим: а) бактеріофаг; б)вірус грипу; в) вірус тютюнової мозаїки; г) вірус імунодефіциту людини. 24. Установіть відповідність між назвами вірусів та організмами, які іони уражають: 1)ВІЛ; а) людина; 2) бактеріофаг; б) гриби; 3) віруси, що спричинюють в) рослини; мозаїки; г) тварини; 4) вірус герпесу. д) бактерії. 25.Установіть відповідність між назвами гормонів та залозами, які їх виробляють: 1) тироксин; а) епіфіз; 2) адреналін; б) підшлункова залоза; 3) мелатонін; в) щитоподібна залоза; 4) вазопресин. г) гіпофіз; д) наднирковики. 26.Установіть відповідність між бактеріями та хворобами, які вони спричиняють: 1) бліда спірохета; а) правець; 2) паличка Коха; б) холера; 3) холерний вібріон; в) сифіліс; 4) дизентерійна паличка. г) дизентерія; д)туберкульоз. 27.Установіть відповідність між назвами органів та фізіологічних систем, до яких вони належать: 1) підшлункова залоза; а) кровоносна система; 2) червоний кістковий мозок; б) травна система; 3) наднирковики; в) імунна система; 4) нирки. г) видільна система; д) ендокринна система. 28.Укажіть послідовність подій під час інфікування клітини вірусом: а) дозрівання віріонів і вихід із клітини; б) приєднання вірусу до клітинної мембрани; в) перепрограмування клітини й створення нових вірусних компонентів; г) проникнення вірусу в клітину.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
15. правильный ответ в) 16. a) 17 г) 18 в) 19 в) 20 б) 21 а) 22 б) 23 а) 24 1-а 2-д 3-б 4-а и г  25-выбач не знаю  26-тэж не знаю 27 1-б 2-а 3-д 4-г 28 б г в а