ТЕСТЫ:1. У якому творі в оповіді об’єднані 992, 1941 та 1965 рокиА. «За мить щастя».Б. «Залізний острів».В. «Диво».Г. «Дім на горі». 2. Що відчуває героїня твору Г. Тютюнника «Три зозулі з поклоном» до своєї суперниці МарфиА. Р...

ТЕСТЫ: 1. У якому творі в оповіді об’єднані 992, 1941 та 1965 роки А. «За мить щастя». Б. «Залізний острів». В. «Диво». Г. «Дім на горі».  2. Що відчуває героїня твору Г. Тютюнника «Три зозулі з поклоном» до своєї суперниці Марфи А. Ревнощі.             Б. Зверхність.       В. Розуміння.        Г. Байдужість. 3. Думка про те, що гуманістичні цінності під загрозою цивілізаційних процесів, утверджується у творі А. «Залізний острів». Б. «За мить щастя». В. «Три зозулі з поклоном». Г. «Дім на горі».
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1-В. 2-В. 3-Г. Гадаю, що так.