Тікбұрышты теңбүйірлі үшбұрыштың гипотенузасы 7түбірасты2 см. Үшбұыштың ауданын табыңдар

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Решение [latex]S = a*\frac{ \sqrt{ c^{2}- a^{2} } }{2} [/latex] [latex]S = 2*\frac{ \sqrt{ 7^{2} - 2^{2} } }{2} = \sqrt{45} = \sqrt{25 * 1,8} = 5 \sqrt{1,8} [/latex] см² Ответ: площадь прямоугольного треугольник равна [latex]5 \sqrt{1,8} [/latex] см²