Тіло починає рухатися з початковою швидкістю 1 м/с. Коли тіло проходить деяку відстань, його швидкість дорівнює вже 7 м/с. Яку швидкість має тіло на половині цієї відстані?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я не физик, но логически получается 4. Если бы тело начинало свое движения из состояния покоя, то скорость в середине была бы 3.5.