Тіло рухається вздовж осі ОХ під дією постійної сили 100 координата тіла змінюється за законом х=1000-20t+40t². яку масу має це тіло?
Тіло рухається вздовж осі ОХ під дією постійної сили 100 координата тіла змінюється за законом х=1000-20t+40t². яку масу має це тіло?
Ответ(ы) на вопрос:
Из уравнения движения а/2=40м/с^2, а =80м/с^2, по второму закону Ньютона m=F/a=100/80=1,25кг
Не нашли ответ?
Похожие вопросы