Тире миж пидметом и присудком життя як вокзал.хто приезжае хто видезжае. огонь в одежи слова безсмертна,чудотворна фея,правдива искра прометея. кожне слово це ниби диамантова намистинка на величезному разку нашой пребагатой мови.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Життя- як вокзал, хто приїзджає, хто виїжджає. Огонь в одежи слова безсмертна , чудотворна фея - правдива іскра Прометея. Кожне слово - діамантова намистинка на величезному разку нашої пребагатоі мови.