Төменде берілген сөздерді жіктеңдер (жекенше және көпше түрінде). Тойлау, дайындау, сыйлау, көру.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Жекеше: 1) МЕН тойлаймын; дайындаймын; сыйлаймын; көремін. 2) СЕН тойлайсың; дайындайсың; сыйлайсың; көресің. СІЗ тойлайсыз; дайындайсыз; сыйлайсыз; көресіз. 3) ОЛ тойлайды; дайындайды; сыйлайды; көреді. Көпше: 1)БІЗ тойлаймыз; дайындаймыз; сыйлаймыз; көреміз. 2)СЕНДЕР тойлайсыңдар; дайындайсыңдар; сыйлайсыңдар; көресіңдер. СІЗДЕР тойлайсыздар;дайындайсыздар; сыйлайсыздар; көресіздер. 3) ОЛАР тойлайды; дайындайды; сыйлайды; көреді.