Точка M(-2;1;4) - середина відрізка KL. Знайдіть координати точки K, якщо L(2;3;-2).

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Координаты середины отрезка находятся по формуле для X: [latex] x_{M}= \frac{ x_{K}+ x_{L}}{2} [/latex]  ⇒ [latex]x_{K}= 2*x_{M}- x_{L}=2*(-2)-2=-6[/latex] Для Y:  [latex]y_{M}= \frac{ y_{K}+ y_{L}}{2}[/latex] ⇒ [latex]y_{K}= 2*y_{M}- y_{L}=2*1-3=-1[/latex] Для Z: [latex]z_{M}= \frac{ z_{K}+ z_{L}}{2}[/latex] ⇒ [latex]z_{K}= 2*z_{M}- z_{L}=2*4-(-2)=10[/latex] Т.е. точка K(-6;-1;10)