Толкужат,багдаршам,баспасоз,доптаяк,ешкашан,жанкуйер создерине сойлем курау кер?

Толкужат,багдаршам,баспасоз,доптаяк,ешкашан,жанкуйер создерине сойлем курау кер??к таптыңызба
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Жолдан отпесбурын миндетти турде багдаршамга карай керек, ешкашан карт адамдардын жолын кеспе, толкужат алу уакыты келгенде фамилиямды озгертип жаздырамын, акем баспасозге ози жазган олендерин тапсырды, жаздык олимпияда да жануямызбен спортшыларымызга жанкуйер болдык