Томендегы етыстыктердын кай шакта турганын айтындар. Аяктадым,бастамакпын,колдайсын,тыстеды,кулактаныпты,окпелерсын,аркалаганмен,коздейсын,тызерлепты,бастаган,окшеледы,мойындапты.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
аяктадым- откен шақ, бастамакпын- келер шақ, колдайсын- келер шақ, тістеді- откен шак, кулактаныпты- откен шак, окпелерсин- келер шак, аркалаганмен- келер шак, коздейсин- келер шак, тизерлепти- откен шак, бастаган- откен шак, окшеледи- откен шак, мойындапты- откен шак