Транскрипция английских слов на русском языке a member a rescue home a guide dog training a puppy the animals are always there for us beautiful homeless to be there for smb a cage useful blind people in...

Транскрипция английских слов на русском языке a member a rescue home a guide dog training a puppy the animals are always there for us beautiful homeless to be there for smb a cage useful blind people independent a cemetery half a hunter outside
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мэмбэ, рэскью дог, гайд дог, трэйнин, папи, зэ энимэлс а олвэйс зэа фо ас, бьютифул, хоумлэс,ту би зэа фо самбади, кейдж, юсфул, блайнд пипл, индэпэндэнт, симитри, хаф, аутсайд.