Translate the sentences into English. Вложение картинок ниже.Отдаю все баллы.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Yes, I always do my english homework after breakfast.You have found the key.... We with it together studied in school..... your guests have already arrived.... When I write a letter.... When she gets... I was peeling potatoes.... Только это,ну хоть что то,это каждая русская фраза в переводе,там просто перепишешь вместо русского..