Треба написати діалог на вільну тему. (приблизно 10-15 реплік)! (Чим швидше - тим краще)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-привіт Катя -привіт Альона - ти мені вчора сказала що читаєш цікаву книгу не скажеш яку? - чому ж не скажу...Скажу!  Книга «Винні зірки» Джона Гріна - про що вона? - а ось цього я тобі не скажу! ну і правильно, якщо розкажеш не буде цікаво читати. спасибі за пораду піду в бібліотеку спробую її взяти.  - я теж туди йду. - добрий день Ірина Григорівна, скажіть будь ласка,у вас є книга «Винні зірки» Джона Гріна? - почекай трохи, зараз подивлюсь... - так, звичайно, я почекаю! - на жаль цієї книги зараз немає в наявності,але її повинні здати через тижнів. якщо хочеш я відкладу її для тебе! -я вам буду дуже вдячна, якщо ви це зробите. - до побачення. я через тижні зайду!