Треба знайти дієслова, і визначити до якої дієвідміни належить кожне дієслово. Ти сидиш, і я сиджу. Ти стоїш, і я стою. Ти із хати вибігаєш, а я тебе доганяю. Ти від мене не втечеш, бо зі мною ти живеш. Я з тобою скрізь буваю!...

Треба знайти дієслова, і визначити до якої дієвідміни належить кожне дієслово. Ти сидиш, і я сиджу. Ти стоїш, і я стою. Ти із хати вибігаєш, а я тебе доганяю. Ти від мене не втечеш, бо зі мною ти живеш. Я з тобою скрізь буваю! Коли темно, я зникаю.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
сидишь-2 стоiш-2 вибiгаэш-1 доганяю1 втечешь1 живеш1 буваю 1 зникаю1