Цей відомий фразеологізм був використаний у багатьох творах світову відомість йому приніс іспанський письменник однак уперше його вжив езоп у байці ішлося про тварину що перебувала в яслах а саме про а собакуб вола в вовкаг ...

Цей відомий фразеологізм був використаний у багатьох творах світову відомість йому приніс іспанський письменник однак уперше його вжив езоп у байці ішлося про тварину що перебувала в яслах а саме про а собаку б вола в вовка г коня д лева
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
відповідь: б)вола ))))))