Цей відомий фразеологізм був використаний у багатьох творах світову відомість йому приніс іспанський письменник однак уперше його вжив езоп у байці ішлося про тварину що перебувала в яслах а саме про а собакуб вола в вовкаг ...
Цей відомий фразеологізм був використаний у багатьох творах світову відомість йому приніс іспанський письменник однак уперше його вжив езоп у байці ішлося про тварину що перебувала в яслах а саме про
а собаку
б вола
в вовка
г коня
д лева
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
відповідь: б)вола
))))))