Цивільне право як наука, навчальна дисципліна та галузь права. Підготувати три задачі та п'ять тестів за темою

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Як ми вже зазначали, цивільне право — поняття багатозначне. І окрім того, що цивільне право виступає як галузь права та галузь законодавства, його також слід розглядати і як науку та навчальну дисципліну. Цивільне право як науку ще називають цивілістикою, що означає систему знань, положень та висновків про цивільно-правові явища.