Туристу треба було пройти шлях від села до станції завдовжки 10 км. Коли він вийшов

Туристу треба було пройти шлях від села до станції завдовжки 10 км. Коли він вийшовіз села, до виходу поїзда,на який він поспішав,залишилось 3 години. Долаючи 3 км за годину , турист зрозумів , що він запізнюється на поїзд, і пішов зі швидкістю 4 км\год. На станцію він прийшов за 12 хв до відходу поїзда. Скільки часу рухався турист зі швидкістю 3 км\год?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 180хв-12хв=168хв в-дь:він рухався 2 год 48 хв зі швидкістю 3 км/год