Твip-мiнiатюра "Пiсня-це душа народу" пожалуйста,очень срочно!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пісня - це ознака життя кожного  народу, кожної людини. Якщо людина співає -  вона  живе і насолоджується кожною подарованою їй хвилиною. Пісня передає настрій, емоції, почуття. Піснею можна виділити радість і смуток, повернутися до історії наших предків, перейнятися духом минулого і стати одним цілим із своїми прадідами. Коли зникає пісня - помирає людська душа, людина втрачає зв язок з своїм внутрішнім світом, назавжди залишаючись лише з матеріальними цінностями . Тому так важливо берегти пісню, бо пісня - це душа народу.