Твір - мініатюра на тему самотність це слабкість чи обдумане рішення

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Самотність - це не тільки слабкість, а й уділ сильних. Без сумніву люди, які слабші духом вибирають для себе самотність, щоб ї ніхто не чіпав, бо вижити у цьому жорстокому світі вони не зможуть. Вибір людини бути їй самотньою чи ні. Іноді самотність - це стежка до пізнання і до великих знаннь.