Твір-мініатюра " Що таке справжне благородство? "

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
справжне благородство це коли комусь допомагаэш рятуэш коли попоможеш в тяжку хвилину благородним треба бути завжди коли допоможеш то це до тебе вернеця благорородним треба бути завжди коли ти робиш щось добре то тоби видячать
Гость
Не кожний день думаеш, що таке благородство. Ось є благородні люди, є не дуже. І яка воно різниця, хто є хто. Але одної миті перед тобою постає питання, що таке благородство ? Для одних людей - це постійний стан душі, для інших, наприклад сучасніх політиків, - це показ моральних якостей на камеру, на публіку. Від таких людей не дочекаєшся безкорисливої допомоги.Зазвичай, саме таких людей, які на публіку показують своє " благородство" - не люблять, не поважають в суспільстві.   А ось по-справжньому скромні і благородні  часто залишаються непоміченими. Але тільки на них можна вважатися у всіх важких ситуаціях в житті. Так ось і подумаємо разом, що таке справжнє благородство?  Це, насамперед, безкорислива щира допомога від "лицарів" сучасного суспільства.