Твір міркування чому птахи відлітають у вирій (8 речень обов'язково!) ТЕРМІНОВО!!!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Птахи відлітають у вирій чутно їхне клекотання.Не хочеться їм покидати рідну землю ,але вони вимушені суворими зимовими холодами летіти звітси. Нікого немае.Тихо тілки чутно пронизливе кар-кар це ворона.Настане весна і защебечть жайворонки,дрозди,ластівки.А настане літо буде чутно солов"я.  Ось чому птахи відлітають у вирій.