Твір на морально - етичну тему " Чи потрібна сучасній людині гідність ? "
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Що сталося з нашим "сьогодні" ? Люди все частіше забувають чи люди вони чи тварини,адже якщо в людини немає гідності,то це не людина.
Так в наш час дуже важко жити в суспільстві,де зневажають не тільки інших,але і себе. Ми дуже часто судимо інших,забуваючи про те,а чи гідно ми поступаємо з іншими.
Неважливо яка ти людина,в тебе є гідність,треба тільки трішки згадати про неї. Гідність потрібна,і вона відіграє дуже важливу роль в нашому житті ...
Гость
гідність завжди викликає повагу з боку інших,бажання наслідувати та йти за тим,хто сповнений цього почуття.