Твір на тему: "Безсмертя і добро, вічність і краса - основа життя людини на землі" (за вивченими творами: В.Нестайко "Тореодори з Васюківки", Я. Стельмах "Митькозавр з Юрківки, або химера лісового озера", Л.Воронина "Таємне тов...

Твір на тему: "Безсмертя і добро, вічність і краса - основа життя людини на землі" (за вивченими творами: В.Нестайко "Тореодори з Васюківки", Я. Стельмах "Митькозавр з Юрківки, або химера лісового озера", Л.Воронина "Таємне товариство боягузів, або засіб від переляку №9")
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
про я думаю що у творах