Твір на тему чи варто було Соломії та Остапу домагатись волі. За текстом М.Коцюбинського "Дорогою ціною"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я вважаю, що Соломії і Остапу потрібно було домагатися волі. Соломія прийняла таке рішення через те, що відчувала почуття до Остапа, бо її одружили на іншому проти власної долі. Тому їй необхідно було визволитися і бути разом з коханим. Проте, в результаті, нічого з цього не вийшло. Вона загинула, аби врятувати Остапа. Ось до чого може призвести справжнє кохання.