Твір на тему дружба-найцінніший скарб.За творами:"Тореадори з Васюківки","Химера лісового озера або Митькозавр в Юрківкі","Звук павутинки".

Твір на тему дружба-найцінніший скарб. За творами:"Тореадори з Васюківки","Химера лісового озера або Митькозавр в Юрківкі","Звук павутинки".
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кожен з нас в тому чи іншому віці замислюється над питанням: що ж таке справжня дружба? Більшість людей, яких ми вважаємо своїми друзями, насправді всього лише наші знайомі, тобто ті, кого ми виділяємо з оточуючого нас суспільства. Нам відомі їх турботи, їх проблеми, ми вважаємо їх близькими нам людьми, звертаємося до них за допомогою і самі охоче допомагаємо їм у важкі часи. Здавалося б, прекрасні відносини – але таки немає повного одкровення. Ми не довіряємо їм свої найпотаємніші думки. Якщо до них приходить успіх, ми не радіємо за них так, як за самих себе. Це не сторонні нам люди, між ними