Твір на тему( Різдвяний настрій). Помогите прошу если можно напишите на украинцком

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зима! Яка ж це чудова пора! Ось скоро настане Різдво. Як я обожнюю це свято! Батьки готують святкову вечерю, а я допомагаю їм. Ялинка у домі надає особливої атмосфери. За вікном іде пухнастий сніг. За день добряче намело. По телевізору постійно крутяться привітання до свята. Батько ставить на стіл кутю, і починається вечеря. В цей час я відчуваю різдвяну атмосферу, ту, яка чарує своєю таємничістю, ту яку неможливо передати словами.  Я щороку дуже чекаю на це свято саме заради цієї казкової атмосфери, радості, таємничості!