Твiр на тему Родинний вiдпочинок

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ми с батьками любимо відпочивати на морі,пляжі,а якщо взимку гратися в сніжки кататися на ковзанах,санях,лижах-це наш зимовий-літній відпочинок.
Гость
Минулого тижня ми усією сімєю ходили до лісу, і збирали гриби. Ще ми влаштували пікнік та розпалили вогнище. Ми розповідали цікаві історіі одне одному і нам було дуже весело! На ранок ми прокинулися усією сімєю в палатках та пішли гуляти! Ми бачили багато дивовижних і причудових тварин!