Твір на тему сила справжнього кохання в повісті Сліпий музикант з цитатами з твору можно на русском но жилатильно на украинском языке

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У книзі В. Г. Короленка «Сліпий музикант» розповідається про сліпого від народження хлопчика, який виявився дуже талановитим музикантом. Але чи склалася б доля героя настільки ж вдало, родись він в іншій родині? Автор дає однозначну відповідь у своєму творі, коли Петрусь виявляв всі ознаки підліткового віку, намагався відмовитися від близьких, то дядько Максим знайомить його з убогим сліпим, і свідомість племінника стає на місце.