Твір на тему "Важливість дружби та підтримки батьків у житті людини" За твором Шпага Славка Беркути

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
НАЧАТЬ МОЖНО ТАК Неодмінною частиною життя кожної людини є соціум,що її оточує . Цей "соціум" і є найголовніше у нашому житті - батьки,друзі..Саме вони є надзвичайним помічником у всіх життєвих ситуаціях. Вони  немов наше друге дихання,що допомагає нам впевнено йти по всіх надзвичайно важких сходах життя..