Твір на тему:як я провів зимові канікули. Будь ласка,дуже потрібно!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зимові канікули я провів дуже весело. Мені вдалося зустріти Новий рік, Різдво і ще багато веселих зимових свят. Я з моїми батьками відзначали Новий рік у бабусі в сімейному колі. Мені подарували нову приставку і планшет. Я моїм рідним подарував потрібні і корисні подарунки. На канікулах я з моїм другом їхали кататися на лижі в гори. Нам було дуже весело. На різдво ми відзначали вдома . я мама й тато. нам було весело. Я ходив колядувати , і назбирав усяких ласощів. На цих днях у мене було змагання у моїй спортивній секції. Я поки ще не знаю яке місце я зайняв. Робив уроки , читав книжки, спілкувався з друзями. Мені дуже сподобалися мої зимові канікули.