Твір-опис портретний нарис свого друга ( Розвиток мовлення 7 клас)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
мій найкращий друг - Василько . Мій друг любить спорт. Він швидко бігає, високо стрибає. Але найбільше йому подобаються спортивні ігри, змагання, естафети. Спорт зробив Мишка сильним, спритним, витривалим. Саме тому він не боїться фізичної роботи і з задоволенням допомагає дорослим.