Твір - повість, Всеволода Нестайка " Тореодори з Васюківкі " лист до " Павлуші і Яви"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Привіт,Ява і Павлуша. Мене звати... Я хотів(-ла) познайомитись з вами. У вас дуже цікаві пригоди. Також ви веселі,сміливі. Всього вам найкращого. До побачення.
Гость
Привіт Павлуш і Яво я б хотів(-ла) з вами познайомитись. Мене звуть … хотів(-ла) вас пригласити в гості в мій (город, село,…) і показати вам який гарний у мене (город село) ми б розважились. Зрадістю чекаю